دندان درد بازیکن اروگوئه پس از گاز گرفتن حریف ایتالیایی!

football-4

حذف ایتالیا در رقابت‌های گروهی جام‌جهانی ۲۰۱۴ می‎توانست تیتر اول بسیاری از رسانه‌های امروز جهان باشد، اما این اتفاق تحت‌الشعاع گاز گرفتن لوییز سوارز قرار گرفت!
بازی ایتالیا-اروگوئه در مرحله گروهی جام‌جهانی فوتبال ۲۰۱۴ که روز گذشته با برتری اروگوئه به پایان رسید، حاشیه‌ای به مراتب پررنگ‌تر از حذف قهرمان چهار دوره جام جهانی فوتبال داشت: مهاجم اروگوئه برای سومین بار بازیکن حریف را گاز گرفت!

football-4

در دقایق پایانی بازی و در حالی که بازی در جریان بود، لوییز سوارز (مهاجم تیم اروگوئه) با جورجیو کیه‌لینی (مدافع تیم ایتالیا) درگیری لفظی پیدا کرد و به دنبال آن شانه کیه‌لینی را گاز گرفت!
شدت گازگرفتگی به حدی بود که سوارز از شدت درد دندان‌هایش را گرفت و کیه‌لینی هم که از بی‌تفاوتی داور نسبت به این حرکت خشمگین شده بود، شانه‌اش را از زیر لباس بیرون آورد و جای دندان‌های سوارز را که قرمز شده بود، نشان داد.

Brazil Soccer WCup Italy Uruguay

هر چند رسانه‌ها گمانه‌زنی‌هایی از جریمه سنگین فیفا برای این اقدام سوارز مطرح کرده‌اند، اما کاربران اینترنتی منتظر ننشستند و در مقیاسی وسیع به این موضوع واکنش نشان دادند. تصاویری که در این مطلب می‌بینید، پرمخاطب‌ترین واکنش‌های تصویری کاربران توییتر نسبت به این رویداد بود.

اقدام لوییس سوآرز، بازیکن اهل اروگوئه در گاز گرفتن شانه جوروجو کیلنی، مدافع تیم ایتالیا، در بازی این دو تیم در مسابقات جام جهانی برزیل، بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی از جمله توییتر داشت.
بیش از دو میلیون کاربر توییتر با گذاشتن کامنت و انتشار تصاویری طنز آمیز، این اقدام بازیکن تیم اروگوئه که در تیم لیورپول بریتانیا نیز بازی می کند را به تمسخر گرفتند؛ تصاویری که لوییس سوآرز را با دندانهای بلند و تیز و یا بدون دندان نشان می دهد.

football-1

این اقدام واکنشهایی را نیز در میان شهروندان اروگوئه ای به همراه داشت:
یکی از آنها می گوید: “صحبت درباره این موضوع سخت است. در حالی که مردم هنوز پیروزی اروگوئه را جشن می گیرند، فکر می کنم او اکنون باید پیش دندان پزشک برود.”
دیگری هم می گوید: “بله می شد دید که او این کار را کرد. حقیقت این است که او خیلی تندروی کرد. نمی دانم که آیا او مجازات خواهد شد یا نه. امیدوارم که طور نشود. منطقی ترین چیز این است که او از این کار متاسف باشد. بعنوان یک اروگوئه ای می گویم که این کار وحشتناک بود.”

football-2

اما به نظر می رسد، شکست یک بر صفر تیم ایتالیا در این بازی، بیش از این اقدام بازیکن اروگوئه ایی، مورد توجه مردم و مطبوعات ایتالیایی قرار گرفت.
مردمی که از خداحافظی تیم قدرتمندشان با جام جهانی ۲۰۱۴، ابراز سرخوردگی و تاثر کردند.

football-3


تگ ها

، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>