کنگره ۱۴ انجمن پروستودنتیست‌های ایران (آذر ۹۳)

14th prostho congress poster

چهاردهمین کنگره انجمن پروستودنتیست‌های ایران
محور: نگرش راهبردی- ایران ۱۴۰۰
زمان: ۱۴-۱۱ آذر ۹۳
مکان: مرکز همایش‌های برج میلاد تهران
رییس کنگره: دکتر فرامرز علایی
سایت کنگره: iranprostho.com

شرکت الماس رویان پارس همزمان با چهاردهمین کنگره علمی انجمن پروستودونتیستهای ایران، دومین سمپوزیوم ایران-آمریکا را برگزار می کند.

پیام رییس کنگره
با درود و سلام به کلیه همکاران عزیز،
اینجانب دکتر فرامرز علایی به عنوان رئیس چهاردهمین کنگره علمی انجمن تخصصی پروستودونتیست‌های ایران، امیدوارم با استعانت از ذات مقدس آفریدگار، همت و کوشش بی‌دریغ شورای محترم برگزاری و کمک یکایک همکاران متخصص و دندانپزشک گرامی کنگره‌ای در خور جامعه دندانپزشکی کشور برگزار نمایم. تلاش گردیده است تا کمیته برگزاری کنگره چهاردهم را کسانی تشکیل دهند که در جهت اعتلای حرفه دندانپزشکی بویژه رشته پروتزهای دندانی چه در زمینه امور درمانی و چه در عرصه آموزش و پژوهش برای میهن و مردم شریفمان خدمات ارزنده‌ای را تا کنون انجام داده‌اند.

اکنون که مفتخرم سرپرستی یکی از بزرگ‌ترین گردهمایی‌های علمی کشور را بر عهده دارم، بر خود واجب می‌دانم که قدمی در حد بضاعت خود و گروه برگزار کننده در راستای تعالی هر چه بیشتر این حرفه گرانقدر بردارم. جهت پیشبرد این وظیفه بر آن شدیم که چشم انداز سده آینده علم پروتزهای دندانی را در کشور مورد تحقیق و کاوش قرار دهیم. از همین رو عنوان اصلی کنگره «پروتز ایران ۱۴۰۰» انتخاب گردید.

در این کنگره بر آنیم که در کنار بحث و بررسی تازه‌های علم پروتزهای دندانی و کاربردهای کلینیکی دانش و تکنولوژی‌های نوین، آینده این علم را در کشورمان مورد ارزیابی قرار دهیم. بلکه بتوان به ترسیم دورنمای پروتزهای دندانی در مملکت دست یافت. به این ترتیب تلاش خواهیم کرد تا همگام با رشد غیرقابل انکار علم در جهان، سهمی سزاوارجامعه دندانپزشکی کشور در عرصه علم و دانش کسب نماییم. در راستای هر چه پربار‌تر برگزاری این کنگره از همه اساتید داخل کشور و همچنین از چندین دانشمند خارجی دعوت بعمل می‌آوریم. امید است که با کمک همه شما عزیزان بتوانم در انجام این مسئولیت سنگین موفق عمل نمایم.
با آرزوی سربلندی روزافزون می‌ه‌مان ایران
دکتر فرامرز علایی
رئیس چهاردهمین کنگره انجمن علمی پروستودونتیست‌های ایران

پیام دبیر اجرایی کنگره
با یاد هستی آفرین
کنگره چهاردهم انجمن تخصصی پروستودوتیستهای ایران در راه است. بسیار مایه افتخار است که در به ثمر رساندن این رویداد مهم در خدمت جامعه دندانپزشکی ایران هستم. بر همه عزیزان عیان است که تدارک و فراهم کردن بستر اجرایی یک کنگره علمی مستلزم تلاش بی‌وقفه و برنامه ریزی دقیق و منسجم می‌باشد. از آنجا که کنگره‌های سالیانه انجمن تخصصی پروستودونتیستهای ایران همواره از استقبال گرم و پرشور همکاران دندانپزشک برخوردار بوده است، انجام این وظیفه خطیر عزم جدی و همت عالی طلب می‌کند. من و گروه اجرایی کنگره چهاردهم برآنیم که با یاری پروردگار و پشتیبانی مثال زدنی شما همکاران محترم، کنگره‌ای در خور نام بلند مرتبه کشور عزیزمان ایران و همینطورشان والای جامعه دندانپزشکی کشور برگزار کنیم. در این راه دست یاری به سوی همه شما عزیزان پیش آورده و منتظر رهنمودهای سازنده همه اساتید و همکاران هستیم.

نظر به اینکه با توجه به استقبال شایان تقدیر دندانپزشکان از کنگره‌های قبلی انجمن پروتز همواره کمبود فضای مناسب جهت برگزاری کنگره‌های قبلی مورد انتقاد قرار می‌گرفته است. به همین لحاظ کنگره چهاردهم آذر ماه امسال در محل همایش‌های بین المللی برج میلاد برگزار می‌شود که این امر برای اولین بار برای یک کنگره تخصصی در کشور اتفاق می‌افتد. امکانات سمعی بصری پیشرفته و فضاهای مطلوب‌تر برگزاری سمینار‌ها از یک طرف و از طرف دیگر امکان برپایی هر چه بهتر نمایشگاه تجهیزات و مواد دندانپزشکی در این انتخاب مؤثر واقع شدند.

هدف ما برگزاری هر چه پر بار‌تر این کنگره می‌باشد و امیدواریم در این امر خطیر سرافراز باشیم.

به امید دیدار شما در کنگره چهاردهم
دکتر سینا نواب
دبیر اجرایی چهاردهمین کنگره انجمن علمی پروستودونتیست‌های ایران

14th prostho congress poster

ثبت‌نام در کنگره
هزینه ثبت‌نام در کنگره تا روز ۳۰ آبان ماه برای دندان‌پزشکان عمومی و متخصص مبلغ ۱۸۰هزار تومان و در روز کنگره ۲۵۰ هزار تومان است.
علاقه مندان به ثبت نام در چهاردهمین کنگره انجمن علمی پروستودونتیست های ایران می بایست مبلغ مورد نظر (درج شده در جدول زیر) را به شماره حساب ۱-۱۴۴۶۶۴۵-۸۰۰-۸۸۴ و یا شماره کارت ۲۱۴۶- ۰۶۵۳- ۸۶۱۰- ۶۲۱۹ بانک سامان به نام دکتر کاوه سیدان و دکتر مهدی جوان واریز نموده و فیش خود را به همراه اسم کامل، کد ملی، تلفن همراه خود به شماره ۸۸۲۸۸۸۴۱-۰۲۱ فاکس کرده و از رسیدن فاکس اطمینان حاصل نمایید.

برنامه کارگاه‌های کنگره چهاردهم
کلیک کنید


تگ ها

، ، ، ، ،

4 یادداشت

  1. Pingback: دومین سمپوزیوم زیبایی ایران امریکا | دندانه

  2. Pingback: دومین سمپوزیوم زیبایی ایران امریکا (آذر۹۳) | دندانه

  3. Pingback: کنگره ۱۴ انجمن پروستودنتیست‌های ایران |

  4. Pingback: گزارش مراسم افتتاحیه کنگره ۱۴ انجمن پروتز | دندانه

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>