برگزاری سی و نهمین کنگره مراقبت از دهان و دندان آسیا و اقیانوسیه در ژاپن

39th Asia-Pacific Dental and Oral Care Congress3

سی و نهمین کنگره مراقبت از دندان و دهان آسیا و اقیانوسیه، از ۲۶ تا ۲۸ اکتبر ۲۰۱۷ مقارن با ۴ تا ۶ آبان ۹۶ در شهر اوزاکا در کشور ژاپن، با همکاری آکادمی ترمیم دهان و دندان لندن و انجمن ایمپلنتولوژی مصر برگزار می‌شود.

کنگره مراقبت از دندان و دهان، همه ساله میزبان سخنرانان بسیاری از سراسر دنیا است. روشن است که شرکت در همایشی که کارشناسان با رویکردهای مختلف در آن درباره سلامت دهان تبادل نظر می‌کنند، تجربه‌ای مقتضی برای افزایش دانش و ایجاد ارتباط مؤثر با سایر کارشناسان حوزه دندان‌پزشکی و سلامت دهان است.

بانی برگزاری کنگره مراقبت از دندان و دهان آسیا و اقیانوسیه، شرکت ConferenceSeries Ltd است. این شرکت یک برگزار کننده رویدادهای علمی در رشته‌های مختلف در سراسر دنیا است که سالیانه بیش از هزار رویداد علمی از جمله بیش از سیصد کنفرانس و پانصد سمپوزیوم و کارگاه را در آمریکا، اروپا و آسیا با حمایت بیش از هزار انجمن علمی برگزار می‌کند. از دیگر فعالیت‌های این شرکت، انتشار بیش از هفتصد ژورنال است که در دسترس عموم مردم قرار دارد و بیش از سی هزار دانشمند، شخصیت برجسته و عضو هیات تحریره در آن‌ها قلم می‌زنند.

علاقه‌مندان می‌توانند از خاورمیانه و سایر کشورها در این کنگره شرکت کنند. در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد علمی هستید، می‌توانید به وب سایت  dentalcare.conferenceseries.comمراجعه کنید.

39th Asia-Pacific Dental and Oral Care Congress

39th Asia-Pacific Dental and Oral Care Congress4


تگ ها

، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>