چهارمین سمپوزیوم بین المللی دنتیوم، تهران، 19 و 20 شهریور 1394

کنگره‌های دندانپزشکی tarmini

انتشار در ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ | نوشته گروه خبر

۰

کنگره ۱۳ انجمن متخصصین دندان‌پزشکی ترمیمی ایران

نوشته گروه خبر

نام کنگره: سیزدهمین کنگره انجمن متخصصین دندان‌پزشکی ترمیمی ایران
موضوع کنگره: کلیدهای موفقیت درمان‌های ترمیمی و زیبایی
رئیس کنگره: دکتر اسماعیل یاسینی
تاریخ برگزاری: اول تا سوم آبان۹۲

سیزدهمین کنگره انجمن متخصصین دندان‌پزشکی ترمیمی ایران در تاریخ یکم تا سوم آبان ماه، در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود. موضوع کنگره سیزدهم، کلیدهای موفقیت درمان‌های ترمیمی و زیبایی خواهد بود.
در این کنگره پنجاه و شش سخنران مدعو که همگی از اساتید بنام در حوزه دندان پزشکی ترمیمی هستند، پیرامون موضوع کنگره، به ارائه سخنرانی خواهند پرداخت.
در کنگره سیزدهم، کارگاه‌هایی چون پرسلن لامینیت ونیر، اصول زیبایی در ترمیم‌های کامپوزیت، ایمپلنت در ناحیه قدامی، فایبر پست، درمان‌های غیر تهاجمی تغییر رنگ‌های دندان و بازسازی سایش‌های دندانی جنرالیزه تشکیل می‌شود. تعدادی از کارگاه‌ها به همراه برنامه‌های مدون ترمیمی در بخش پیش کنگره و در دو نوبت صبح و بعد از ظهر دایر می‌شود.
پوسترهای انتخاب شده در سه بخش دانشجویی، رزیدنتی و اساتید و به شکل سخنرانی کوتاه و پاور پوینت ارائه می‌شود و به طور همزمان هم در کلاس‌ها و هم در لابی هتل بر روی ال سی دی‌ها، قابل نمایش است.
حداقل امتیاز شرکت در سیزدهمین کنگره انجمن متخصصین دندان پزشکی ترمیمی ایران، ۹ امتیاز مداوم و ۶ امتیاز مدون است که یه احتمال زیاد افزایش می‌یابد.
علاقه مندان جهت شرکت در این کنگره می‌توانند به انجمن متخصصین دندان پزشکی ترمیمی ایران مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۸۲۷۱۹۶۷ تماس بگیرند.

tarmini

Tags: , , ,


درباره نویسندهپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بالای صفحه ↑