بیست و چهارمین کنفرانس بین‌المللی بهداشت و سلامت دهان عمومی

DENTAL PUBLIC HEALTH 2018

بیست و چهارمین کنفرانس بین‌المللی بهداشت و سلامت دهان (Conference on

Dental Public Health & Dental Hygiene) در روزهای ۱۶ و ۱۷ آگوست ۲۰۱۸ (برابر با ۲۵ و ۲۶ مرداد ۹۷) در هتل کرون پلازا شهر مادرید در اسپانیا برگزار می‌شود.

محور کنگره بیست و چهارم «پیشرفت در سلامت دهان با دستاوردهای نوآورانه» است که دامنه موضوعات مطرح شده در آن، چالش‌های حال و آینده در پیشگیری و درمان‌‌های دندان‌پزشکی و ابداعات در تکنولوژی به کار رفته در این رشته را در بر می‌گیرد و دندان‌پزشکان پیشرو، دانشجویان و محققین، آخرین تکنیک‌های درمانی بر پایه مشاهده و همچنین نتایج آخرین تحقیقات خود را در این کنفرانس ارائه می‌دهند.

کنفرانس بین‌المللی بهداشت و سلامت دهان را شرکت یوروسایکن (EuroSciCon) که یک شرکت خصوصی برگزار کننده رویدادهای علمی دانشگاهی برگزار می‌کند. یوروسایکن برای این رویداد علمی، ورکشاپ‌های بین‌المللی، سخنرانی، سمپوزیوم و گالادینر در نظر گرفته است و دندان‌پزشکان سراسر دنیا می‌توانند با عضویت در سایت شرکت، از تخفیف‌های ثبت‌نام در کنفرانس‌ها بهره‌مند شوند.

موضوع برنامه‌های علمی کنفرانس
کنفرانس بین‌المللی بهداشت و سلامت دهان عمومی شانزده حوزه و رشته دندان‌پزشکی در بر می‌گیرد که در هر یک چندین موضوع مورد بحث قرار خواهد گرفت.

برای آشنایی بیشتر با این کنفرانس و همچنین سایر کنفرانس‌های شرکت یوروسایکن  به آدرس اینترنتی dentalpublichealth.euroscicon.com مراجعه کنید.


تگ ها

، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>