ورزشکاران حرفه‌ای صاحب کلینیک تخصصی دندان‌پزشکی می‌شوند

pezeshki varzeshi

رییس کمیته درمان فدراسیون پزشکی ورزشی از راه‌اندازی کلینیک تخصصی دندان‌پزشکی برای ورزشکاران حرفه‌ای در فدراسیون پزشکی ورزشی خبر داد و گفت: این کلینیک در بهمن‌ماه و همزمان با دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد.

دکتر محمد بنی‌جمالی افزود: این کلینیک به ورزشکاران حرفه‌ای و قهرمانان تیم ملی در تمام رشته‌های ورزشی خدمات رایگان ارائه خواهد داد و سایر ورزشکاران با داشتن کارت بیمه ورزشی و با هزینه کمتر می‌توانند از خدمات این کلینیک بهره‌مند شوند.

او با اشاره به کم‌بودن فضای درمانی در فدراسیون پزشکی ورزشی برای ارائه خدمات درمانی به ورزشکاران حرفه‌ای گفت: فضا برای خدمات رسانی به ورزشکاران حرفه‌ای در فدراسیون پزشکی ورزشی مناسب نیست. امیدوارم هر چه سریع‌تر وزارت ورزش و جوانان مکان مناسبی را برای راه‌اندازی کلینیک تخصصی در اختیار فدراسیون قرار دهد تا بتوانیم ۲۴ ساعته ورزشکاران تیم‌های ملی را مانتیور کنیم و مشکلی برای خدمات رسانی نداشته باشیم.

بنی‌جمالی در پایان از تشکیل پرونده سلامت ورزشکاران اعزامی به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اندونزی خبر داد و خاطرنشان کرد: کار تشکیل پرونده سلامت ورزشکاران اعزامی به بازی‌های آسیایی اندونزی از هفته پیش در فدراسیون پزشکی ورزشی آغاز شده و سعی داریم با هماهنگی فدراسیون‌های اعزامی به این بازی‌ها، تا پایان سال کلیه ورزشکاران اعزامی را از نظر بعد سلامت مورد ارزیابی قرار دهیم.


تگ ها

،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>