پلمپ چندباره مطب یک دندان‌پزشک قلابی در رشت!

gholabi rasht

با پیگیری دانشگاه علوم پزشکی گیلان، محل کار یک فرد فاقد صلاحیت که برای چندمین بار اقدام به تاسیس مطب دندان‌پزشکی در شهر رشت کرده و به معاینه و درمان بیماران می‌پرداخت، پلمپ شد.

دکتر اسماعیل نورصالحی، مدیر نظارت و اعتباربحشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: مطب یک دندان‌پزشک قلابی در رشت که به معاینه و درمان بیماران می‌پرداخت، پس از هماهنگی با مراجع قضایی پلمپ شد.
مدیریت نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی تصریح کرد: این دندان‌پزشک قلابی که با استفاده از مهر یکی از دندان‌پزشکان فوت شده اقدام به طبابت می‌کرد، قبلا سابقه دخالت در امور دندان‌پزشکی و تاسیس مطب در چند نقطه از شهر رشت را داشت که هر بار در اثر پیگیری‌های کار‌شناسان نظارت بر درمان مجبور به ترک مکان و جابجایی گردیده بود و این بار به محض شروع به کار در محل کار جدید، شناسایی شد.

دکتر اسماعیل نورصالحی، خاطر نشان کرد: معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با افرادی که بدون مجوز‌های قانونی تحت هر عنوانی در امور پزشکی دخالت می‌کنند، برخورد خواهد کرد.


تگ ها

، ، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>