پلمپ ۵ مرکز دندان‌پزشکی غیرمجاز در سبزوار

dandansazi gheyre mojaz3

رئیس اداره نظارت بردرمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از پلمپ پنج مرکز دندان‌پزشکی غیرمجاز در سطح شهرستان سبزوار توسط اداره نظارت بر درمان و با دستور مقام قضایی و همکاری نیروی انتظامی خبر داد.

دکتر ادیبان گفت: این مراکز در محیط‌های غیر بهداشتی و غیراصولی دایر شده و به صورت غیراستاندارد خدمات درمانی دندانپزشکی ارائه می کردند.

وی گفت: در بازرسی از این مراکز تجهیزات دندانپزشکی، داروهای غیرمجاز، داروهای ضد درد، سرنگهای غیرمجاز، ست و وسایل دندانپزشکی و مواد دندانپزشکی کشف و ضبط شد.

به گفته رئیس اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در این زمینه ۵ پزشک قلابی بدون مدرک و مجوز دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند. ظاهر ارزان خدمات در این مراکز دندانپزشکی سبب شده بود بیماران به این محیط‌های غیر مجاز مراجعه کنند.

دکتر ادیبان در پایان از تمامی همشهریان گرامی خواستند در صورت مشاهده این گونه مراکز غیر مجاز که سلامتی و جان مردم را به خطر می اندازند ، اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار (واقع در خیابان اسد آبادی جنب باغ ملی ستاد مرکزی دانشگاه طبقه سوم ) را مطلع نمایند.

(عکس تزئینی است)


تگ ها

، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>