پلمب ۳ مطب غیرمجاز دندان‌پزشکی در اردبیل

dandansazi gheyre mojaz2

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از برخورد با متخلفان دندان‌پزشکی و دندانسازی و پلمپ سه مطب غیرمجاز در اردبیل و گرمی خبرداد.

حسین نجف‌زاده گفت: براساس گزارش‌های مردمی و بازرسان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ۲ واحد دندانسازی و دندان‌پزشکی غیرمجاز در اردبیل که دارای سوابق مکرر بوده و حتی منجر به آسیب جسمی نیز به شهروندان شده بودند طی دستور موقت شعبه هفتم ویژه بهداشت تعزیرات حکومتی تعطیل و پرونده مربوطه نیز در نوبت رسیدگی و صدور حکم قطعی قرار گرفت.
وی همچنین از اجرای کامل حکم قطعی تعطیلی و ضبط تجهیزات یک مطب دندان‌پزشکی غیرمجاز در شهرستان گرمی خبرداد و گفت: برخورد جدی با افرادی که با تأسیس مطب پزشکی و دندان‌پزشکی غیرمجاز سلامت شهروندان را به خطر می اندازند در دستور کار تعزیرات حکومتی استان قراردارد.

وی افزود: به موجب قانون ایجاد هرگونه مؤسسه پزشکی غیرمجاز توسط اشخاص فاقد صلاحیت جرم بوده و مجازات تعطیل موسسه و ضبط همه وسایل مؤسسه به نفع دولت، جریمه نقدی تا ۱۰ میلیون ریال، اعلام نام متخلفان در جراید و صدور حکم زندان از شش ماه تا یکسال برای آنها توسط شعب تعزیرات حکومتی قابل اعمال است.
منبع: قطره/ عکس تزیینی است


تگ ها

، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>