بهره‌برداری از چند پروژه در دانشکده دندان‌پزشکی شیراز

shiraz uni -

در آئینی با حضور مدیران دانشگاه علوم پزشکی شیراز از چند پروژه عمرانی و تجهیزات جدید در دانشکده دندان‌پزشکی شیراز ، از جمله کلینیک شکاف لب و کام بهره‌برداری شد.

رئیس دانشکده دندان‌پزشکی شیراز در این مراسم که روز ۲۶ اردیبهشت ماه برگزار شد، گفت: امید است کلینیک شکاف لب و کام به عنوان یک فضای آموزشی و درمانی، بتواند گام موثری در امر ارائه خدمت به بیماران مبتلا به شکاف لب و کام باشد.

دکتر مهتاب معمارپور با معرفی دیگر پروژه‌های بهره‌برداری شده به طرح اتصال طبقه اول ساختمان‌های قدیم و جدید، شامل راهروی ارتباطی، فضای پشتیبانی و ستادی اشاره کرد و افزود: سالن آمفی تئا‌تر با ظرفیت ۲۰۰ صندلی، بخش جدید ایمپلنت‌های دندانی شامل فضاهای آموزشی برای دانشجویان و دستیاران این رشته و فضای درمانی برای بیماران نیازمند درمان‌های پیشرفته جراحی و کاشت ایمپلنت‌های دندانی، ساخت یک کلاس آموزشی برای گروه سلامت دهان، بازسازی ۱۰ اتاق اداری و نوسازی در بخش درمان جامع نیز از جمله پروژه‌های عمرانی افتتاح شده در این دانشکده است.

وی همچنین از افزوده شدن هشت اتاق جدید، راه‌اندازی یک بخش برای امور اساتید و اعضای هیات علمی و بهره بردای از کتابخانه، قرائت‌خانه و سه کلاس درس در طبقه زیرزمین، به عنوان دیگر پروژه‌هایی نام برد که امروز افتتاح شد.

shiraz dental uni-new shiraz dental uni-new2 shiraz dental uni-new3 shiraz dental uni-new1 shiraz dental uni-new4


تگ ها

، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>