۷خرداد؛ انتخابات انجمن دندان‌پزشکی ایران شعبه اصفهان

ida

با گذشت سه سال از مدت زمان فعالیت هیأت مدیره فعلی انجمن دندانپزشکی ایران شعبه استان اصفهان انتخابات برای گزینش هیأت مدیره جدید این انجمن در ۷ خرداد ۹۵ نیز در خانه پزشک، واقع در سازمان نظام‌پزشکی اصفهان برگزار خواهد شد.

kourosh rahimiدکتر کوروش رحیمی در گفتگوی اختصاصی با دندانه ضمن اعلام این مطلب، درباره تفاوت انتخابات این دوره با دوره‌های پیشین گفت: با توجه به افزایش تعداد دندان‌پزشکان در استان اصفهان و رسیدن آن‌ها به هزار و پانصد نفر، تعداد اعضای هیأت مدیره انجمن از پنج به هفت نفر افزایش یافته است.

دکتر رحیمی افزود: در مهلت مقرر برای ثبت‌نام کاندیداهای این انتخابات که در روز دوشنبه، چهارم خردادماه به اتمام رسید، چهارده نفر برای حضور و رقابت در انتخابات ثبت‌نام کردند.
اسامی کاندیداهای انتخابات این دوره عبارتند از:
دکتر پژمان اسماعیل فلاح
دکترمهرداد آقاجوهری
دکتر بهروز بزرگی
دکتر مرتضی بنکدارچیان
دکتر ناصر پورابراهیم
دکتر کوروش رحیمی
دکتر فرزانه‌خو
دکتر حمید فرزام
دکتر پبروز گیوه‌چیان
دکتر محسن طباطبایی
دکتر احمد متقی
دکتر الهام ملبوبی
دکتر میثم مهابادی
دکتر فائزه السادات واعظی

وی درباره واجدین شرایط جهت شرکت در انتخابات گفت: تمامی دندانپزشکان شاغل در استان اصفهان می‌توانند در این انتخابات شرکت کنند.

این دندانپزشک در خصوص کارنامه هیات‌مدیره انجمن طی ۳ سال اخیر از خریداری یک دفتر برای انجمن از محل درآمد حاصل از برگزاری برنامه‌های علمی و همایش‌ها و برگزاری کنگره بین‌المللی ایمپلنت ICOI در سال ۹۲ به عنوان مهم ترین اقدامات یاد کرد و افزودن: همایش ۳ روزه ایمپلنت ICOI در هتل عباسی اصفهان باهمکاری دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان و ۲ همایش بزرگ در هتل جهانگردی نیز برگزار شد؛ ضمن اینکه برنامه‌های بازآموزی و دوره‌های آموزشی بلند مدت نظیر ایمپلنت؛ زیبایی؛ پروتز و… به تعداد بیش از ده دوره برگزار شده است.

کوروش رحیمی در خصوص برنامه‌های صنفی انجمن طی ۳ سال اخیر به دندانه گفت: انجمن در برنامه‌های سازمان نظام پزشکی؛ هیات‌های بدوی و دادستانی حضور فعال داشته از طرفی به دلیل فعالیت‌های گسترده انجمن ما تنها انجمن جامعه پزشکی است که در سازمان نظام پزشکی دفتر دارد و جزء معدود انجمن‌هایی می‌باشد که از درآمدهای انجمن طی دو دوره گذشته نیز موفق به خریداری دفتر شده است.

وی یادآور شد: از دیگر اقدامات انجمن ما برگزاری ۳ دوره جشن روز دندانپزشک و تقدیر از پیشکوستان دندانپزشکی اصفهان است.

هیات مدیره فعلی انجمن دندان پزشکی ایران شعبه اصفهان عبارتند از:
دکتر علیرضا اسدی
دکترکورش رحیمی
دکترسید محسن طباطبایی
دکترعباس حقیقت
دکترعلیرضافیروزه
دکترحمیدفرزام
دکتررامین مشرف


تگ ها

، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>