مشاوره آنلاین با رادیولوژیست

my radiologist

رادیولوژیست من؛ اولین سایت تفسیر و گزارش آنلاین تصاویر رادیولوژی دهان ، فک و صورت

رادیولوژیست من (myradiologist.ir) اولین سایت ارایه گزارش آنلاین تصاویر رادیولوژی دهان، فک و صورت در کشور است. این سایت توسط دکتر آذر اسلامی، متخصص رادیولوژی دهان، فک و صورت جهت ارایه گزارش و تفسیر تصاویر رادیولوژی بیماران برای دندان‌پزشکان و پزشکان، با هدف ارتقا سطح تشخیص بیماری‌های حیطه مربوطه راه اندازی شده است. دکتر آذر اسلامی فارغ التحصیل مقطع دندان‌پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان است. او مدرک تخصصی خود را در سال ۱۳۹۲ از دانشگاه علوم‌پزشکی تهران کسب کرده و در سال های ۹۳ تا ۹۴ موفق به گذراندن دوره فلوشیپ CT و MRI در حیطه دهان، فک و صورت در کشور آلمان شده است.

عدم امکان دسترسی به رادیولوژیست فک و صورت در بسیاری از نقاط کشور و نیز عدم ارایه گزارش تصاویر تشخیصی توسط مراکز رادیولوژی پزشکی که به ارایه خدمات رادیولوژی دندانپزشکی می‌پردازند جای خالی فضایی برای تبادل نظر رشته‌های تخصصی پزشکی و دندان‌پزشکی را با رادیولوژی فک و صورت محسوس‌تر کرده است. سایت رادیولوژیست من این امکان را فراهم آورده است تا همکارانی که تمایل به مشاوره با رادیولوژیست فک و صورت دارند بتوانند با دسترسی در دنیای مجازی از خدمات مربوطه بهره ببرند.

خدمات این مجموعه شامل گزارش انواع تصاویر داخل دهانی، خارج دهانی، CT ،CBCT و MRI دهان، فک و صورت است.
در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت myradiologist.ir مراجعه فرمایید.


تگ ها

، ، ، ، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>