دومین دوره دانشجویان دندان‌پزشکی پردیس بین‌الملل گیلان دانش‌آموخته شدند

gilan-dental-school5

آیین جشن دانش‌آموختگی ۳۵ نفر از دانش آموختگان رشته‌های پزشکی و دندان‌پزشکی واحد پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی گیلان- انزلی روز ۱۵دی۹۵ در مجتمع فرهنگیان دهکده ساحلی بندر انزلی برگزار شد.
در این مراسم دوره دانشجویان پزشکی (ورودی ۸۷) و دومین دوره دانش‌آموختگان دندان‌پزشکی (ورودی ۸۸) دانش‌آموخته شدند.

دکتر شاهرخ یوسف‌زاده چابک، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در این مراسم، ضمن تبریک به دانش آموختگان مقاطع پزشکی و دندان‌پزشکی، پردیس بین الملل را یک فرصت بسیار بزرگ برای دانشگاه علوم پزشکی گیلان خواند.
یوسف‌زاده چابک، با اشاره به این مطلب که دانشگاه علوم پزشکی گیلان از نیمه اول سال ۹۵ برنامه راهبردی را برنامه ریزی کرده است، گفت: هدف دانشگاه علوم پزشکی پیشرو در بین دانشگاه‌های نسل سوم است و با توجه به اینکه پردیس بین الملل تازه متولد شده و نوپا است، این ایده بزرگ بهترین فرصت برای این دانشگاه محسوب می‌شود.
وی در ادامه ضمن تشریح دانشگاه‌های نسل اول و دوم، دانشگاه علوم پزشکی گیلان را جزو دانشگاه‌های نسل دوم خواند و تصریح کرد: دانشگاه‌های نسل سوم علم را در خدمت تولید ثروت قرار می‌دهند و کارآفرینی ایجاد می‌کنند و این امر امروز برای دانش آموختگان ما بهترین فرصت تلقی می‌شود تا نگاه خود بدین سمت تغییر دهند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ادامه ارتباط با مجامع بین المللی را یک اصل مهم برای دانشگاه‌های نسل سوم خواند و اظهار کرد: وقتی که ما مدعی هستیم که دانشگاه نسل سوم هستیم باید خود را در عرصه رقابت با دانشگاه‌های بین المللی قرار دهیم و پردیس بین الملل خوشبختانه این فرصت را دارد و تقویت و حمایت این دانشگاه نیز، جز اهداف دانشگاه علوم پزشکی گیلان می‌باشد.
یوسف‌زاده در پایان ضمن تقدیر از زحمات مسوولین این دانشگاه، گفت: مسوولین پردیس امروز شاهد به ثمر رسیدن تلاش و زحمات چندین سالهٔ خود هستند و امید است در آینده این همراهی، کمک حال ما در راستای دانشگاه‌های نسل سوم و رسیدن به مرزهای دانش باشد.

در ادامه دکتر مرتضی رهبر طارمسری، رییس پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی گیلان- انزلی ضمن آرزوی موفقیت برای این دانش آموختگان، یادآور شد: پردیس بین الملل با دارا بودن دانشجویان ساعی و قدر‌شناس، متاسفانه در طی سال‌های متمادی مورد توجه قرار نگرفته است.
وی با بیان اینکه این دانشگاه مظلوم واقع شده است، در این خصوص حمایت و نگاه منطقی‌تر هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان را خواستار شد.

درحال حاضر حدود پانصد دانشجوی پزشکی و دندان‌پزشکی در پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی گیلان- انزلی در حال تحصیل هستند.

gilan-dental-school

gilan-dental-school1

gilan-dental-school2

gilan-dental-school3

gilan-dental-school4

gilan-dental-school5


تگ ها

،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>