اولین گروه دانشجویان دندان‌پزشکی بوشهر دانش‌آموخته شدند

boushehr dental uni

مراسم جشن دانش‌آموختگی اولین گروه از دانشجویان دانشکده دندان‌پزشکی بوشهر روز ۲۹ شهریور ۹۶ برگزار شد. در این مراسم جمعی از مدیران دانشگاه و اساتید دانشکده دندان‌پزشکی بوشهر حضور داشتند.
دکتر سعید کشمیری ، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در آغاز مراسم با تبریک به دانش‌آموختگان گفت: شما اولین گروه فارغ‌التحصیلان دندانپزشکی این دانشگاه هستید که به همت والا و تلاش اساتید بزرگواری همچون دکتر حیدری، دکتر رئیسی، دکتر بصری و نیز اساتید گروه دندانپزشکی و اساتید علوم پایه امروز پا به عرصه کار و تلاش می‌گذارید.

رییس دانشکده دندانپزشکی بوشهر نیز در جشن دانش‌آموختگی دانشجویان دانشکده دندانپزشکی گفت: شما باید جزو بهترین‌ها در ارایه خدمات در رشته تخصصی خودتان در جهان باشید.
دکتر سید عمار بصری نیز پیشرفت دانشکده دندانپزشکی بوشهر را مرهون همکاری تمامی اساتید زحمتکش و صبور دانشکده دانست و خطاب به دانش‌آموختگان افزود: احترام و حفظ حرمت بیماران را باید در هر حالت مدنظر قرارداد دهید و شرایط زندگی و اقتصادی مراجعین برای درمان را همیشه مدنظر داشته باشید. مبادا به خاطر عدم توانایی مالی بیماران از ارایه خدمات به آنان کوتاهی کنید.

در ادامه مراسم، پس از قرائت سوگندنامه توسط دانشجویان، از دانشجویان دانش‌آموخته تقدیر به عمل آمد.

دانشکده دندانپزشکی بوشهر در سال ١٣٩٠ با پذیرش ۳۰ نفر دانشجو پایه‌گذاری شد. کلینیک اموزشی- درمانی دانشکده با ۴٠عدد یونیت،یبخش رادیولوژی، لابراتوار پروتز و فانتوم دندانپزشکی از جمله امکانات این دانشکده است. در حال حاضر این دانشکده ٢۵ نفر عضو هیات علمی دارد.

boushehr dental uni2 boushehr dental uni boushehr dental uni3 boushehr dental uni4

 


تگ ها

، ، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>