رکورد شکنی بی‌سابقه کنگره شیراز

IDA fars++

ظرفیت ثبت‌نام هزار نفری کنگره در عرض دو هفته تکمیل شد

طبق رایزنی‌های انجمن دندان‌پزشکی ایران شعبه فارس، ۲۰۰ ظرفیت بازآموزی دیگر به این کنگره اختصاص یافت

مسئول اجرایی سمینار درمان‌های جامع دندان‌پزشکی و سمینار آموزه‌های قانونی در درمان‌های دندان‌پزشکی با اشاره به استقبال بی‌سابقه دندان‌پزشکان از این همایش علمی گفت:
ثبت‌نام هزار دندان‌پزشک در این همایش علمی در طی دو هفته، گفت: با شروع ثبت‌نام و فقط طی کمتر از دو هفته تقریبا ظرفیت همایش تکمیل شد؛ در حالی که عده زیادی از همکاران استان فارس کماکان موفق به ثبت نام نشده و مجبور شدند منتظر افزایش ظرفیت و آغاز ثبت‌نام مجدد بمانند.
دکتر امیر عزمی افزود: خوشبختانه طبق رایزنی‌های انجام شده با دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز روز هشتم آذرماه، مجوز افزایش ظرفیت کنگره تا ۲۰۰ نفر به این برنامه علمی اعطا شد و بدین ترتیب ظرفیت نهایی ثبت‌نام این کنگره به هزار و دویست نفر رسید.
وی با اشاره به اخذ حداکثر امتیاز بازآموزی و مجوز برگزاری نمایشگاه از دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: این دو برنامه علمی مجموعا دارای ۲۱ امتیاز بازآموزی قطعی برای دندان‌پزشکان عمومی خواهد بود.
دکتر عزمی درباره دلایل تاخیر در آغاز فعالیت اجرایی کنگره امسال انجمن دندان‌پزشکی ایران شعبه فارس گفت: هیات‌مدیره جدید انجمن فارس بعد از استقرار در بهمن ماه سال گذشته، تقاضای برگزاری هشتمین کنگره سالانه خود را به انجمن مرکز اعلام نمود. پس از بررسى در هیأت‌مدیره مرکز و در پاسخ، برگزاری این کنگره منوط به همکاری و اجراى مشترک با همایش یکی از انجمن‌های علمی شد. از ابتدای سال جارى این شعبه شروع به رایزنی با انجمن ایمپلنتولوژی ایران برای برگزاری کنگره مشترک نمود و با توجه به تصمیم انجمن تخصصى رادیولوژی دهان فک و صورت برای برگزاری کنگره سال۹۶ در شیراز، هیات‌مدیره فارس پیشنهاد برگزاری هم‌زمان سه کنگره البته در دو محل مختلف (هتل هما و مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز) را ارایه داد. اما انجمن رادیولوژی با توجه به تخصصی بودن کنگره خود، تصمیم به تغییر تاریخ و برگزاری دهمین کنگره تخصصى رادیولوژى در اسفند ماه گرفت.
مسئول اجرایی سمینار درمان‌های جامع دندان‌پزشکی شیراز افزود: بعد از جدایی قطعى کنگره رادیولوژی، متاسفانه علی‌رغم تلاش‌ها و پیگیری‌ها از طرق مختلف همکاری با انجمن ایمپلنت نیز میسر نشد؛ لذا انجمن فارس مراتب را به انجمن مرکز اعلام نموده و اعطای مجوز برگزاری سمینار سه روزه با نمایشگاه محدود را در خواست کرد که با شرط برگزاری نمایشگاه و سمینار به میزان روز و متراژ محدود موافقت شد.
دکتر عزمی افزود: انجمن فارس پس از اخذ این موافقت مشروط، حداکثر امتیاز بازآموزی و مجوز برگزاری نمایشگاه را از دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز دریافت نمود. همچنین در نمایشگاه جنبی این سمینار محدود با توجه به تصمیم انجمن مرکز تعداد محدودی غرفه واگذار شد.
وی گفت: متاسفانه به دلیل محدودیت‌های اعمال‌شده به درخواست بسیاری از شرکت‌های متقاضی پاسخ منفی داده شد که امیدواریم در فرصت باقی مانده با همراهی و موافقت هیات‌مدیره انجمن ایران و در راستای استفاده مطلوب‌تر همکاران شرکت کننده و بازدید کننده همایش و نمایشگاه پربارتر و وسیع‌تری داشته باشیم.

.


تگ ها

، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>