مدیر روابط عمومی دانشگاه البرز با حفظ سمت، رییس دانشکده دندانپزشکی شد!

dr abravesh 2

بر اساس حکمی از سوی دکتر حمید درفشی، رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی البرز، دکتر امراله آبروش به عنوان سرپرست جدید دانشکده دندانپزشکی منصوب شد.

alborz dental school- hokmدر این حکم که در تاریخ ۲۰ شهریور ۹۶ صادر شده، دکتر آبروش با حفظ سمت در مقام مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم البرز به عنوان سرپرست دانشکده دندان‌پزشکی نیز منصوب شده است. پیش از این دکتر احمد جعفری این مسئولیت را در اختیار داشت.

دکتر امراله آبروش دارای مدرک کاردانی بهداشتکار دهان و دکترای عمومی دندانپزشکی است و از سال ۹۲ به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم البرز فعالیت می‌کند.

دانشکده دندان‌پزشکی البزر در سال ۹۱ و به استناد مصوبه دویست و بیستمین جلسه شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی تاسیس شده و از سال ۹۲ با پذیرش ۱۶ دانشجو آغاز به فعالیت کرده است. این دانشکده در زمینی به مساحت شش هزار متر در شهر کرج واقع است و دارای بخش‌های تخصصی و حدود ۵۵ یونیت دندان‌پزشکی است.

شرح تصویر: تقدیر از دکتر امرالله آبروش در اجلاس مدیران روابط‌عمومی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم‌پزشکی سراسر کشور در سال ۹۵

 


تگ ها

، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>