ارایه خدمات دندانپزشکی در پارکینگ و زیر زمین منازل!

taghalobi4

نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون ماده۱۱ تعزیرات حکومتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه متاسفانه مواردی از دندانپزشکی در پارکینگ و زیر زمین منازل مشاهده شده است، گفت: این کمیسیون با قدرت و حساسیت این موارد را پیگیری و با تخلفات برخورد می کند.

دکتر سید محمد کاظم تدین، چهارشنبه در کنگره دندان‌پزشکان عمومی ایران شعبه شیراز افزود: نظارت ها در حوزه دندانپزشکی به ارائه خدمات بهتر کمک می کند و بدون تردید سلامت مردم در این عرصه نباید قربانی سودجویی برخی متخلفان شود .

قائم مقام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اظهار کرد: استاندارد سازی محیط های دندانپزشکی از اولویت های این دانشگاه است و با این رویکرد نظارت بر محیط های دندانپزشکی، کنترل عفونت و استفاده از دستگاه های اتوکلاو از جمله اقدام هایی است که به صورت گسترده در استان فارس برای استفاده بهتر از خدمات دندانپزشکی انجام شده است.
به گفته تدین، امحای بهداشتی زباله‌ها، ساماندهی دفع پسماند دندانپزشکی و نظارت بر استفاده مناسب از محلول های ضد عفونی کننده از دیگر اقدام هایی است که با هدف ارائه خدمات دندانپزشکی بهتر در این استان صورت گرفته است.

تدین بیان داشت: سه مرکز دندانپزشکی تحت بیهوشی در بیمارستان امیر، بیمارستان قلب حضرت زهرا و درمانگاه نرجس شیراز برای کسانی که نمی توانند از خدمات عادی دندانپزشکی استفاده کنند راه اندازی شده است.
وی ادامه داد: همچنین پنج مرکز دندانپزشکی با تعرف دولتی در بیمارستان های شهید دستغیب، شهید رجایی و امیر شیراز و درمانگاه های امام صادق (ع) و حضرت موسی ابن جعفر (ع) شیراز فعال است.
قائم مقام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: به زودی نیز مرکز خدمات دندانپزشکی در بیمارستان سابق سوختگی شیراز با ۱۲یونیت دندانپزشکی راه اندازی می شود.


تگ ها

، ، ، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>