خدمات دندانپزشکی به طرح تحول سلامت افزوده می‌شود

jashnvareh motahari95-vazir

وزیر بهداشت وعده داد: در ادامه اجرای طرح تحول نظام سلامت، ارائه خدمات دندانپزشکی به مردم با تعرفه دولتی و هزینه‌های پایین در آینده به مجموع خدمات ارائه شده بهداشتی و درمانی این طرح اضافه خواهد شد.

دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی گفت: یکی از دلایل رضایت مردم از طرح تحول نظام سلامت پای کار بودن مسئولان اجرای این طرح و اجرای درست و کامل طرح است.
وی با بیان اینکه نتایج بسیار موفق طرح تحول سلامت و کاهش هزینه‌های درمانی مردم موجب دستیابی دولت یازدهم به اهداف ارتقای سطح سلامت جامعه شده اظهار کرد: در دولت دوازدهم نیز تامین هزینه‌های ادامه طرح تحول سلامت و همچنین اضافه شدن خدمات دندانپزشکی به این طرح در دستور کار دولت قرار خواهد گرفت.

دکتر هاشمی تصریح کرد: در صورتی که منابع اعتباری بیشتری به وزارت بهداشت اختصاص یابد، می‌توانیم خدماتی در حوزه های مختلف از جمله حمایت بیشتر از بیماران خاص، توسعه دندان‌پزشکی، مطالبه از دستگاه‌های اجرایی برای تدوین پیوست سلامت و توجه به علل آسیب‌های اجتماعی به عنوان عواملی برای ایجاد بیماری‌ها، ارائه داد.

هاشمی با بیان اینکه مردم انتظار خدمات بیشتر و بهتر از پیش را از دستگاه سلامت دارند گفت: در تلاش هستیم تا راهکاری برای ایجاد و فعالیت مطب پزشکان در خدمت طرح تحول سلامت و دولتی در مناطق محروم کشور پیدا کرده و آن را اجرایی کنیم.


تگ ها

،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>