اولین گروه دانشجویان دندان‌پزشکی سمنان دانش‌آموخته شدند

semums_jashn_dandanpezeshki_58_71117

جشن فارغ التحصیلی اولین دوره دانشجویان دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

جشن دانش‌آموختگی اولین دوره دانشجویان دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سمنان عصر روز هشتم مرداد ماه ۹۷، با حضور دکتر همتی نماینده سمنان در مجلس، دکتر حسن رزمی دبیر شورای تخصصی دندانپزشکی و مشاور وزیر بهداشت در امور دندان‌پزشکی، دکتر قاسم صادقی رئیس اداره درمان دندان‌پزشکی وزارت بهداشت، دکتر دانایی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سمنان، دکتر بهزاد هوشمند رئیس انجمن پریودنتولوژی و مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان در امور دندان‌پزشکی، دکتر علی تاجرنیا رئیس انجمن دندان‌پزشکی ایران، دکتر مهدی صالحی رئیس دانشکده دندان‌پزشکی سمنان و جمع کثیری از مدیران، اساتید و دانشجویان در سالن زکریای رازی این دانشکده برگزار شد.

در این مراسم رئیس دانشکده دندان‌پزشکی سمنان با اشاره به تاریخچه این دانشکده گفت: در سال ۹۰ اولین سنگ بنای دانشکده نهادینه شد که پس از پیگیری مسئولین دانشگاه، با ورود اولین دانشجویان این رشته در سال ۹۱ آغاز به کار کرد. در حال حاضر بالغ بر ۱۵۰ دانشجو در این دانشکده مشغول به تحصیل هستند و امروز برای گرامی‌داشت دانش‌آموختگان اولین دوره دانشجویان دانشکده دندان‌پزشکی به گرد هم آمدیم.

دکتر مهدی صالحی بیان کرد: جشن فارغ‌التحصیلی نقطه پایان دوران دانشجویان نیست؛ بلکه شروع راه جویندگان دانش برای خدمت به مردم و بشریت است.

دبیر شورای تخصصی دندان‌پزشکی و مشاور وزیر بهداشت نیز ضمن تبریک به دانش‌آموختگان و خانواده ایشان، بیان داشت: آغاز هر دوره‌ای برای مسئولین و دانشجویان با سختی و مشقت همراه است، خدا را شاکرم حاصل این زحمات به جشن دانش‌آموختگی شما عزیزان انجامید.

دکتر حسن رزمی با اشاره به دانش‌آموختگی دانشجویان دوره اول دندان‌پزشکی سمنان، گفت: قطعا دانش‌آموختگی شما عزیزان خداقوتی است برای مسئولین دانشگاهی به ویژه دکتر شادنوش، رئیس اسبق این دانشگاه، که کمک شایانی در ارتقای این دانشکده داشته‌اند، دکتر دانایی در سمت معاون آموزشی دانشگاه در گذشته و سرپرست دانشگاه در حال حاضر، دکتر صالحی رئیس دانشکده، مسئولین شهری و دکتر همتی نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس شورای اسلامی، که همه این امور نشان از وجود وحدت و همدلی در این دانشگاه دارد.

دکتر رزمی دبیر شورای تخصصی دندانپزشکی با اشاره به سفره یک روزه خود به این دانشگاه، افزود: وحدت و همدلی حاکم بر این دانشگاه نشان از فضایی پرنشاط و امید دارد که این فضای پر انرژی برای سمنان به‌صورت خاص و برای کشور به‌صورت عام دستاوردهای بسیار خوبی به‌همراه دارد.

تقدیر از اساتید و دست‌اندرکاران ارتقای این دانشکده، پخش کلیپ یادبود و اجرای موسیقی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

semnan dental student gratuation

semnan dental student gratuation1

semnan dental student gratuation2

semnan dental student gratuation17

semums_jashn_dandanpezeshki_1_71047

semums_jashn_dandanpezeshki_2_71048

semums_jashn_dandanpezeshki_4_71051

semums_jashn_dandanpezeshki_6_71053

semums_jashn_dandanpezeshki_7_71054

semums_jashn_dandanpezeshki_17_71075

semums_jashn_dandanpezeshki_18_71076

semums_jashn_dandanpezeshki_19_71077

semums_jashn_dandanpezeshki_21_71079

semums_jashn_dandanpezeshki_27_71085

semums_jashn_dandanpezeshki_29_71087

semums_jashn_dandanpezeshki_34_71092

semums_jashn_dandanpezeshki_35_71093

semums_jashn_dandanpezeshki_36_71094

semums_jashn_dandanpezeshki_37

semums_jashn_dandanpezeshki_39

semums_jashn_dandanpezeshki_41

semums_jashn_dandanpezeshki_44

semums_jashn_dandanpezeshki_46

semums_jashn_dandanpezeshki_49

semums_jashn_dandanpezeshki_58_71117

semums_jashn_dandanpezeshki_59

semums_jashn_dandanpezeshki_60


تگ ها

، ، ، ، ، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>