دانش‌آموختگی اولین گروه دانشجویان دندان‌پزشکی لرستان

lorestan uni

جشن دانش‌آموختگی اولین ورودی از دانشجویان دانشکده دندان پزشکی لرستان (خرم‌آباد) روز ۳۱ تیرماه ۹۷ با حضور رییس دانشگاه و جمعی از مدیران در سالن ابن سینا بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد برگزار شد.
در این مراسم چهارده نفر از دانشجویان این دانشکده (ورودی سال تحصیلی۹۱) دانش‌آموخته شدند.

lorestan uni1در ابتدای این مراسم رییس دانشکده دندانپزشکی ضمن خیرمقدم خطاب به دانش‌آموختگان دانشکده دندان‌پزشکی لرستان، گفت: فرهیختگان جوان، امیدهای آینده جامعه دندان‌پزشکی از اینکه به جمع دانش‌آموختگان دندان‌پزشکی پیوستید، بسیار خوشحال هستم.
دکتر ناهید دریکوند پیشرفت در دانشکده دندانپزشکی را مرهون حمایت‌های ریاست دانشگاه و معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دانست و افزود: از تمام اساتید، پیشکسوتان، همکاران و دانشجویانی که در راه اعتلای دانشکده تلاش نمودند تشکر و قدردانی می‌کنم.

در ادمه ریاست دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان ضمن تشکر از تلاش‌های مجموعه دانشکده دندان‌پزشکی در ثمر رسیدن این دانشکده تا به امروز عنوان داشت: با تلاش‌های مستمر و پیگیری‌های رییس دانشکده موافقت اصولی در سال ۹۵ کلید خورد و با ۴۶ عضو هیات علمی به کار خود ادامه داد تا به امروز که شاهد جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان این دانشکده هستیم.
دکتر کوروش ساکی با تاکید به دانش‌آموختگان دندان‌پزشکی که انسان را در جایگاه انسانیت بشناسید، افزود: شما در حرفه خود با انسان‌ها سر و کار دارید و در هر جایگاهی که هستید تنها هدف اصلی‌تان خدمت به انسان‌ها باشد و هیچ‌گاه این اصل اصولی را زیر سئوال نبرید.

این جشن با قرائت دسته جمعی سوگند نامه توسط رییس دانشکده و دانشجویان دندان‌پزشکی و گرفتن عکس‌های یادگاری همراه مسئولین دانشگاه و دانشکده به کار خود پایان داد.

lorestan uni2


تگ ها

، ، ، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>