تصیح یک خبر و پوزش از برخی مراکز رادیولوژی

DENTAL RADIOLOGY 2

چندی پیش مطلبی در پایگاه خبری دندانه با تیتر «لیست سیاه» منتشر شد که در آن برخی مراکز رادیولوژی جنرال که به ارایه خدمات رادیولوژی دهان و دندان می‌پردازند فهرست شده و پیشنهاد شده بود به دلیل کیفیت پایین عکس‌های این مراکز از مراجعه به آنها اجتناب شود.

این لیست تنها به نیت خیرخواهانه و کمک به دندان‌پزشکان و راهنمایی بیماران برای تهیه عکس‌های رادیوگرافی با بهترین کیفیت و ارزش تشخیصی منتشر شده بود و هیچ سوء نیت و دشمنی‌ای با همکاران رادیولوژیست و مراکز رادیولوژی که در این فهرست گرد آمده بودند وجود نداشته است.

اما از آنجا که تحریریه سایت دندانه به لحاظ قانونی مرجع صالح برای تشخیص و سنجش کیفیت خدمات مراکز رادیولوژی نمی‌باشند، این لیست از سایت دندانه حذف شد.

جا دارد از اساتید و بزگوارانی که نام مراکز رادیولوژی آنها در این لیست آمده بود صمیمانه پوزش بخواهم و بابت خسارات مادی و معنوی که ناخواسته به ایشان وارد آمده است عذرخواهی کنم.

- مرکز رادیولوژی دکتر الهی فر
- مرکز سی تی اسکن و رادیولوژی امیرکبیر
- مرکز رادیولوژی و سونوگرافی بیمارستان پارس
- مرکز رادیولوژی و سونوگرافی تابناک (دکتر کاشی- دکتر سیدزاده)
- مرکز رادیولوژی و سونوگرافی دکتر تیمورزاده
- مرکز رادیولوژی و سونوگرافی زهره (دکتر فرساد گل بابایی)
- پلی‌کلینیک تخصصی سیزده آبان
- مرکز رادیولوژی درمانگاه شفا
- مرکز رادیولوژی دکتر ضیاء احمدی
- مرکز رادیولوژی بیمارستان ضیائیان
- مرکز رادیولوژی دکتر کرمی
- مرکز رادیولوژی درمانگاه شهید کلانتری

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>