خوب مسواک بزنید؛ تخفیف بیمه دندان‌پزشکی بگیرید!

beam toothbrush1

یک کارآفرین آمریکایی، شیوه‌ خلاقانه‌ای برای کسب و کار خود و البته تشویق مردم به رعایت بهداشت دهان در پیش گرفته است.

Beam Dental

الکس فرومِیِر (Alex Frommeyer) که در یک خانواده‌ دندان‌پزشک متولد شده، هم اکنون دارای یک استارت آپ است که بیمه دندان‌پزشکی می‌فروشد. شرکت او که در ایالت اوهایوی آمریکا واقع شده است، Beam Dental نام دارد و کار خود را با فروختن مسواک‌های دارای بلوتوث و متصل به اپلیکیشن موبایل شروع کرده است.

ایده این شرکت، این است که با استفاده از این مسواک‌های هوشمند، عادات بهداشت دهان افراد از جمله مسواک زدن مرتب آن‌ها را بررسی می‌کند و به این وسیله، درمی‌یابد که کدام اشخاص به احتمال کمتری به درمان‌های پرهزینه دندان‌پزشکی از جمله درمان ریشه دچار می‌شوند و به آن‌ها تخفیف می‌دهد. جالب است بدانید که این شرکت از راه پیاده کردن ایده خود در شانزده ایالت آمریکا، بیست و دو و نیم میلیون دلار درآمد عاید کرده است و امیدوار است تا آخر سال ۲۰۱۸ کار خود را در سی و پنج ایالت آمریکا توسعه دهد.

beam-dentalمشتری‌های Beam بعد از بیمه کردن خود، یک مسواک بولوتوث دار متصل به اپلیکیشن موبایل دریافت می‌کنند و در صورتی داوطلب شوند از آن استفاده کنند و اطلاعات وضعیت دهان و دندان خود را در اختیار بیمه بگذارند، می‌توانند حق بیمه کمتری پرداخت کنند. البته این شرکت هم متعهد شده است این اطلاعات را نزد خود به امانت داشته باشد.

سرمایه‌گذاران این شرکت معتقد هستند ارزش بازار دندان‌پزشکی در آمریکا هفتاد و هشت میلیارد دلار است و این ظرفیت که جای کار زیادی هم دارد، برای کارآفرینان یک فرصت به شمار می‌رود که می‌توانند با تمرکز کردن بر نیازسنجی مشتریان از آن استفاده کنند.

در حال حاضر چند غول بیمه‌ای، مانند Delta Dental و United Healthcare بیمه دندان‌پزشکی آمریکا را در دست دارند، اما در سال‌های اخیر، تعدادی استارت آپ هم مانند Beam Dental با بهره‌گیری از تکنولوژی، توانسته‌اند سهمی از این بازار چند میلیاردی را از آن خود کنند.

منبع: cnbc.com

beam toothbrush

beam toothbrush2

Beam Dental3

Beam Dental1

Beam Dental2

beam dental5

beam dental4


تگ ها

، ، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>