برگزاری ششمین کنگره بیمارهای دهان، فک و صورت؛ ۲ تا ۴ آبان ماه

BIMARIHA CONGRESS1

نائب رییس انجمن بیماری‌های دهان، فک و صورت با اشاره به برگزاری ششمین کنگره این انجمن در آبان ماه سال جاری، گفت: به دنبال تشکیل انجمن در سال ۸۱، برای چند سال کنگره بیماری‌های دهان، فک و صورت برگزار شده بود. ولی در چند سال اخیر انجمن این کنگره را برگزار نکرد و این نیاز در میان تمام همکاران رشته بیماری‌های دهان حس شد که ما هم مثل همه انجمن‌های علمی بتوانیم روال برگزاری کنگره‌ها را به صورت مرتب داشته باشیم.

BIMARIHA CONGRESS POSTERدکتر آرش عزیزی در گفتگو با دندانه افزود: امسال و در روزهای دوم تا چهارم آبان ماه، ششمین کنگره انجمن بیماری‌های دهان در سالن کتابخانه ملی ایران، در تهران، برگزار خواهد شد. خانم دکتر آقا حسینی، رییس کنگره و بنده دبیر علمی کنگره خواهم بود. دکتر هومن ابراهیمی نیز دبیر اجرایی کنگره است.
وی با اشاره به استقبال چشم‌گیر متخصصان بیماری‌های دهان، فک و صورت از فراخوان مقالات این کنگره، افزود: بالغ بر ۹۰ مقاله به دست ما رسید و از این میزان ۱۵ عنوان سخنرانی خواهیم داشت. ضمن این که نزدیک به ۳۰ مقاله نیز در قالب پوستر ارائه خواهند شد.

دکتر عزیزی خاطرنشان کرد: نکته بسیار مهم این است که ما سعی کردیم کنگره صرفا شامل آیتم‌های بیماری‌های دهان نباشد و یک کنگره بین رشته‌ای محسوب شود. از بقیه متخصصان رشته‌های مختلف نیز به عنوان سخنرانان مدعو دعوت کرده‌ایم و آنها سرفصل‌های مرتبط با بیماری‌های دهان و تخصص‌های بین رشته‌ای را در کنگره ارائه خواهند داد.
وی در پایان افزود: در جریان ششمین کنگره بیماری‌های دهان، برای افزایش توانمندسازی متخصصان بیماری‌های دهان و دندان‌پزشکان عمومی هر روز ۲ کارگاه عملی خواهیم داشت.


تگ ها

، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>