برگزاری اخرین دوره آزمون جایابی و هفتمین دوره آزمون ملی دندان‌پزشکی

azmoon-bord95-3

نوبت اول اخرین آزمون جایابی و هفتمین دوره آزمون ملی دانش‌آموختگان خارج از کشور رشته دندان‌پزشکی برگزار شد

دکتر سعید عسگری، دبیر شورای آموزش دندان‌پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت، از برگزاری سی‌امین دوره آزمون جایابی و هفتمین دوره مرحله نظری آزمون ملی دانش‌آموختگان خارج از کشور رشته دندان‌پزشکی در پنجم مرداد ۹۶ خبر داد و گفت: آزمون امسال در سایه الطاف الهی در سلامت کامل برگزار شد و لازم است تا از همکاری و دل‌سوزی تمامی عوامل اجرایی برگزاری آزمون قدردانی نماییم.

دکتر سعید عسگری افزود: طبق مقررات، دانش‌آموختگانی که تاریخ شروع تحصیل آن‌ها در خارج از کشور قبل از آگوست ۲۰۰۹ میلادی است مشمول شرکت در آزمون جایابی و گروهی که پس از این تاریخ شروع به تحصیل نموده‌­اند الزاماً می‌­بایست در آزمون ملی شرکت نمایند. وی افزود: تعداد متقاضیان شرکت در آزمون جایابی رو به کاهش و متقاضیان شرکت در آزمون ملی رو به افزایش است.

دبیر شورای آموزش دندان‌پزشکی و تخصصی ادامه داد: با توجه به اعلام قبلی، بخشی از سوالات این دوره از آزمون­‌های جایابی و ملی از کتب مرجع دندانپزشکی عمومی طرح گردید و مصوبه شورای آموزش دندان‌پزشکی و تخصصی در خصوص مرجع بودن این کتب در سال جاری اجرایی شد.
دکتر عسگری در خاتمه ابراز امیدواری کرد که فرآیندهای اجرایی مربوط به اعلام اسامی شرکت‌کنندگان و وضعیت ایشان، توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی تا اواخر شهریور ماه به انجام رسد.


تگ ها

، ، ، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>