برنامه جذب توریسم دندان‌پزشکی در بابل

BABOL DENTAL UNIVERSITY2

رئیس دانشکده دندان‌پزشکی بابل گفت: نبود ترانسفر پیشرفته و پرواز مستقیم، خدمات هتلینگ و تورلیدرهای آموزش‌دیده توریسم درمانی از مهم‌ترین موانع پیشروی جذب توریسم درمانی در مازندران است.

دکتر احسان موعودی اظهار کرد: اجرا و عملیاتی کردن اشتغال نیازمند عظمی جدی است و دانشکده دندان‌پزشکی بابل تصمیم دارد با توجه به اهمیت توریسم درمانی برای اشتغال دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مازندران، با ارائه خدمات دندان‌پزشکی به توریست‌های خارجی با پایین‌ترین تعرفه درمانی و بالاترین سطح کیفی درمانی نقش اساسی در اشتغال ایجاد کند.

BABOL UNIوی با بیان این که این دانشکده آمادگی کامل دارد تا به قطب توریسم درمانی منطقه تبدیل شود، گفت: وجود اساتید متخصص، محققان و هیات علمی مجرب و برخورداری از آزمایشگاه‌های پیشرفته و مدرن باعث شده است که ماهانه بسیاری از توریست‌های درمانی داخلی به این دانشکده مراجعه کنند.

موعودی گفت: اکنون زمان آن فرارسیده است که دانش و تخصص را به ثروت ملی تبدیل و با بهره‌گیری از علم برای کشور ارزآوری داشته باشیم؛ در این راستا با تاسیس شرکت دانش‌بنیان می‌توان خدماتی ارائه کرد که توریست‌های داخلی و خارجی از خدمات متنوع این دانشکده بهره‌مند شوند.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل خاطرنشان کرد: علی‌رغم عزم جدی برای جذب توریسم خارجی هنوز برخی زیرساخت‌های لازم برای تحقق کامل این هدف وجود ندارد. دکتر موعودی، نبود ترانسفر پیشرفته و پرواز مستقیم، خدمات هتلینگ و تورلیدرهای آموزش‌دیده توریسم درمانی از مهم‌ترین موانع پیشروی جذب توریسم درمانی در مازندران دانست.

وی گفت: خدمات توریسم درمانی در مازندران به صورت سیستماتیک نبوده و هتلینگ این استان قوی نیست.

رئیس دانشکده دندانپزشکی بابل خاطرنشان کرد: باید متولی برای جذب توریست درمانی در مازندران مشخص شود به‌علاوه بازاریابی برای این حوزه انجام و دفاتر گردشگری توریست درمانی در استان فعال شده و به دانشگاه علوم پزشکی بابل متصل شوند، هرچند توسعه صنعت توریسم درمانی نیازمند جدی در تامین زیرساخت‌های هوایی و جاده‌ای مناسب نیز است.


تگ ها

، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>