اولین زمزمه‌های حضور وزیر وزیر بهداشت در دولت آینده

hashemi-vazir-behdasht

دکتر هاشمی که پیش‌تر به طور قطع از عدم حضورش در دولت بعدی سخن گفته بود، امروز و در جریان بازدید از خبرگزاری ایسنا برای اولین بار از اصرار مراجع قم و دولت مردان بر حضورش در دولت سخن گفت. به نظر می‌رسد دکتر هاشمی قصد دارد در حال حاضر مسیر ماندن در منصب وزارت را برای خود باز نگه دارد تا در صورت لزوم و امکان، جایگاه خود را در این وزارت خانه حفظ کند.

در همین راستا وزیر بهداشت در پاسخ به پرسش ایسنا درباره حضورش در دولت دوازدهم به دلیل اهمیت ادامه طرح تحول نظام سلامت، گفت: یک بار چند خبرنگار از من این موضوع را پرسیدند و من هم حرف دلم را مبنی بر عدم تمایل به حضور در دولت بعدی زدم، اما بعد از آن برخی مراجع به طور حضوری در قم به من تذکر دادند و تاکید کردند که دیگر این حرف را نگو. در دولت هم به من همین موضوع را گفتند. من هم بنابراین جوابی برای شما ندارم. البته امیدوارم هدف کسانی که این سوال را می‌کردند، خیر بوده باشد؛ اما حاشیه‌سازی روی این موضوعات کمک به مردم نیست و بیشتر باعث ایجاد ناامیدی می‌شود.

منبع: صدای پزشکان


تگ ها

، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>