افتتاح اولین بیمارستان تخصصی دندان‌پزشکی کشور

DENTISTRY HOSPITAL12

بیمارستان شهید بهرام شکری، به عنوان اولین بیمارستان تخصصی دندان پزشکی کشور روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه با حضور مدیران ارشد سپاه پاسداران و وزارت بهداشت افتتاح شد.
در مراسم افتتاح این بیمارستان سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار عبداللهی، معاون بهداشت و درمان سپاه و دکتر ایرج حریرچی، معاون وزیر بهداشت حضور داشتند.
افتتاح شد.

DENTISTRY HOSPITAL13این بیمارستان در مجموعه بیمارستانی بقیه‌الله سپاه قرار دارد و شامل هفت طبقه و مجهز به ۷۰ یونیت دندانپزشکی و همچنین بخش رادیولوژی مجزا است. قرار است این بیمارستان به‌صورت شبانه‌روزی در کلان‌شهر تهران به ارائه خدمات متنوع دندان‌پزشکی به درخواست‌کنندگان این نوع خدمات اعم از نیروهای مسلح و سایر شهروندان بپردازد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین افتتاح این بیمارستان گفت: اهمیت این بیمارستان در این است که اولین بیمارستان تخصصی دندان‌پزشکی در کشور و چهارمین بیمارستان تخصصی در جهان است که در ایران افتتاح می شود و این از افتخارات ایران اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

سرلشکر محمد علی جعفری ادامه داد: توجه سپاه به خدمات درمانی و بهداشتی به دلیل این است که سپاه یک سازمان انسان‌محور است نه تجهیز محور؛ سازمان‌های نظامی در سایر نقاط جهانی متکی بر تجهیزات است و اگر قدرتی دارند به‌واسطه فناوری و تجهیزات و قدرت آتش‌شان است اما سپاه یک نهاد فرهنگی، سیاسی، امنیتی و نظامی است و این ویژگی‌ها ایحاب می‌کند که بیش از گذشته به نیروی انسانی توجه کند و قدرت خود را در رابطه با نیروی انسانی مومن، بصیر و انقلابی توسعه دهد.

DENTISTRY HOSPITAL14علیرضا جلالی فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله (عج) سپاه نیز اظهارداشت: ۹۰ درصد ابنیه و ۷۰ درصد تجهیزات پزشکی این بیمارستان که به نام شهید دکتر بهرام شکری مزین شده، تماما ایرانی است.

وی با بیان اینکه راه‌اندازی سیستم پرونده الکترونیک، یکی از مزایای بیمارستان شهید شکری است، گفت: در این بیمارستان تخصصی، یک طبقه برای اطفال با طراحی کودکانه و یک طبقه برای بانوان در نظر گرفته شده است.

قائم‌مقام وزارت بهداشت در مراسم افتتاحیه با بیان اینکه در سال ۹۲، چهل درصد مردم هیچ نوع خدمت دندان‌پزشکی در کشور دریافت نمی‌کردند، گفت: در ۲ سال اخیر برای ۴۰ میلیون بار، ۸ میلیون نفر از کودکان کشور در مدارس ابتدایی فلوراید تراپی شدند.
وی با بیان اینکه خدمات دندان‌پزشکی بسیار گران است و استطاعت بسیاری از مردم به آن نمی‌رسد، افزود: هیچ اقدامی در حوزه سلامت نباید باشد مگر آنکه فقرا از آن بهره‌مند شوند و ما در هیچ کاری نباید فقرا را فراموش کنیم.

دکتر ایرج حریرچی در پایان گفت: پیشگیری و ارائه خدمات ارزان به مردم، باید راهبرد ما در حوزه دندان‌پزشکی باشد.

DENTISTRY HOSPITAL

DENTISTRY HOSPITAL1

DENTISTRY HOSPITAL2

DENTISTRY HOSPITAL3 radiology

DENTISTRY HOSPITAL4

DENTISTRY HOSPITAL5

DENTISTRY HOSPITAL6

DENTISTRY HOSPITAL7

DENTISTRY HOSPITAL8

DENTISTRY HOSPITAL9

DENTISTRY HOSPITAL10

DENTISTRY HOSPITAL11

DENTISTRY HOSPITAL12

DENTISTRY HOSPITAL13

DENTISTRY HOSPITAL14


تگ ها

، ، ، ، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>