دو حکم در حوزه تجهیزات پزشکی برای دکتر رضا مسائلی

dr reza masaeli2

دکتر رضا مسائلی در فاصله یک هفته دو حکم در حوزه تجهیزات پزشکی در وزارت بهداشت دریافت کرد.

مسائلی روز ۸ آبان ۹۶ از سوی رییس سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت به عنوان مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی این سازمان منصوب شد. پیش‌تر دکتر محمود بیگلر این سمت را بر عهده داشت.

دکتر غلامرضا اصغری، رئیس سازمان غذا و دارو، در حکم صادره خود خطاب به دکتر مسائلی از تامین به موقع و به میزان کافی ملزومات و تجهیزات مورد نیاز بیماران و نظام سلامت کشور با کیفیت و قیمت بهینه، حمایت مناسب از صنایع تولید این اقلام در داخل کشور در چارچوب سیاست‌های کلی نظام سلامت و اقتصاد مقاومتی و شفاف و هوشمند سازی فرآیندها به عنوان مهم‌ترین اولویت‌های آن اداره کل نام برده است.

dr reza masaeliوزیر بهداشت نیز در حکمی که ۱۵ آبان ۹۶ صادر شد، دکتر رضا مسائلی را به عنوان مشاور خود در امور تجهیزات پزشکی منصوب کرد.

وزیر بهداشت در متن حکم انتصاب دکتر مسائلی تاکید کرده است: از شما انتظار دارم تا با همکاری و تعامل سازنده با مسئولین ذی‌ربط نسبت به ارائه پیشنهادات کارشناسی مناسب به منظور ارتقاء بهره‌وری حوزه تجهیزات پزشکی اقدام نمایید.امید است با اتکال به خداوند متعال و در جهت خدمت به ملت شریف ایران با حضور مستمر در بین مردم در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.»

دکتر رضا مسائلی، دندان‌پزشک و دارای مدرک PhD مواد دندانی و عضو هیات‌علمی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران است. عضویت در شورای سلامت دهان وزارت بهداشت از دیگر مسئولیت‌های دکتر مسائلی است.

 


تگ ها

، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>