انتخابات انجمن ارتودنتیست‌های ایران الکترونیک برگزار می‌شود

anjoman ortho

رئیس انجمن ارتودنتیست‌های ایران از برگزاری انتخابات این انجمن به صورت الکترونیک خبر داد.
دکتر مهدی کاشانی گفت: «کمیته انتخابات هیات‌مدیره و بازرس انجمن ارتودنتیست‌های ایران تشکیل شده است و این انتخابات، با در نظر گرفتن مفاد آیین‌نامه انتخابات انجمن‌های علمی کشور، ۲۷ بهمن ۹۶ برگزار می‌شود.»
وی افزود: «ضروری است تمامی اعضا فعال انجمن که مایل به کاندیداتوری در انتخابات پیش رو هستند، حداکثر تا پایان وقت اداری دوشنبه ۲۰ آذر ۹۶ مدارک لازم شامل رزومه و یک قطعه عکس خود به همراه ذکر این نکته که داوطلب انتخاب در سمت عضو هیات مدیره یا بازرس هستند، به شماره تلگرام انجمن یعنی ۰۹۲۲۳۶۹۸۳۸۶ ارسال کنند.
وی تاکید کرد: «مهلت ثبت‌نام به‌هیچ‌وجه قابل تمدید نیست.»

پیش‌تر بنا بود مجمع عمومی سالیانه و انتخابات هیات‌مدیره انجمن ارتودنتیست‌های ایران آذرماه ۹۶ و در خلال پانزدهمین کنگره سالیانه و دومین سمپوزیوم انجمن در کرمانشاه برگزار شود که با تصمیم هیات‌مدیره برگزاری انتخابات در این زمان و مکان لغو شده بود.

انتخابات انجمن ارتودنتیست‌های ایران، پس از انتخابات انجمن آسیب‌شناسی دهان، فک و صورت و انجمن دندان پزشکان عمومی ایران، سومین انتخابات هیات‌مدیره انجمن‌های علمی گروه دندان‌پزشکی محسوب می‌شود که به شکل الکترونیک برگزار خواهد شد.
انتخابات انجمن آسیب‌شناسی دهان، فک و صورت که در تاریخ ۲۳ آذر۹۶ برگزار خواهد شد و انتخابات انجمن دندان پزشکان عمومی ایران دی ماه ۹۶ و احتمالا همزمان با کنگره سالیانه این انجمن بر پا می‌شود.


تگ ها

، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>