۲۳آذر، برگزاری اولین انتخابات الکترونیکی یک انجمن‌ دندان‌پزشکی

oralpathology_ir

انتخابات هفتمین دوره هیات‌مدیره و بارزس انجمن آسیب‌شناسی دهان، فک و صورت ایران روز ۲۳ آذر ۹۶ برگزار می‌شود. این انتخابات اولین انتخابات یک انجمن‌ علمی دندان‌پزشکی است که به شکل الکترونیکی برگزار خواهد شد.

این انتخابات از طریق سامانه ima-net.ir برگزار خواهد شد.

ORAL PATHOLOGYطبق مصوبه کمیسیون انجمن‌های علمی پزشکی وزارت بهداشت اعضای انجمن برای شرکت در انتخابات باید در سامانه این کمیسیون ثبت‌نام و حق عضویت سالیانه خود را به انجمن پرداخت نمایند؛ اما علی‌رغم حضور بیش از دویست متخصص آسیب‌شناسی دهان فک و صورت در حال حاضر تنها حدود پنجاه نفر تا امروز نام خود را در سامانه جامع انجمن‌های علمی پزشکی ایران ثبت‌نام کرده‌اند و حق رای دارند.

برای شرکت در این انتخابات ۱۲ نفر برای پست هیات‌مدیره و ۲ نفر برای منصب بازرس ثبت‌نام کرده‌اند که طی دوره‌های اخیر بی‌سابقه است. استقبال بهتر از انتخابات این دوره انجمن را می‌توان نتیجه فعالیت و کارنامه بهتر انجمن در دوره اخیر دانست که موجب دلگرمی و انگیزه بالاتر اعضای انجمن نسبت به فعالیت علمی صنفی در این رشته تخصصی دارد.

 

 

آگهی روزنامه برگزاری انتخابات انجمن آسیب شناسی دهان فک و صورت

آگهی روزنامه برگزاری انتخابات انجمن آسیب شناسی دهان فک و صورت

 

 

 


تگ ها

، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>