افتتاح ساختمان جدید انجمن فارس همزمان با اختتامیه فعالیت هیات مدیره

photo_2017-01-08_15-05-29

انجمن دندان پزشکی ایران شعبه فارس ساختمان جدید خود را افتتاح کرد.

دکتر نازیلا شهبازی، رئیس فعلی هیات مدیره انجمن فارس، در گفتگو با خبرنگار دندانه، با اعلام این خبر گفت: «شعبه فارس انجمن دندان‌پزشکی ایران، در دوره فعلی و دوره پیشین فعالیت خود، موفق به خرید ۲ ساختمان شده که در مالکیت انجمن دندان‌پزشکی ایران قرار دارند.»
وی افزود: «ساختمان جدید این شعبه، واحدی از یک آپارتمان به مساحت ۱۶۰ متر مربع و حاصل درآمد ۴ کنگره برگزار شده طی آخرین دوره فعالیت انجمن است که با توافق اعضای هیات مدیره به قیمتی بسیار مناسب و در جهت تبدیل درآمد انجمن به ارزش افزوده خریداری شده است.»

وی خاطرنشان کرد: «این ساختمان در مقایسه با ساختمان قبلی از امکانات رفاهی بیشتر و فضای کافی جهت برگزاری دوره‌های آموزشی مداوم و مدون که در دوره قبل به طور متوسط هر ماه برگزار شده‌اند برخوردار است و به این ترتیب، در هزینه‌هایی که پیش از این صرف اجاره سالن می‌شد، صرفه‌جویی می‌شود.»

مراسم افتتاح این ساختمان همزمان با برگزاری آخرین سمینار آموزشی‌ انجمن دندان‌پزشکی ایران شعبه فارس در دوره هیات‌مدیره فعلی انجمن در روز پنج‌شنبه ۱۶دی ماه برگزار شد. این برنامه بازآموزی که با موضوع ترمیمی- زیبایی برگزار شد با استقبال خوب دندان پزشکان استان فارس همراه بود.

ساختمان جدید انجمن دندان‌پزشکی ایران، شعبه فارس، در شیراز، چهارراه ستارخان، ابتدای بلوار مطهری شمالی، مجتمع صد گل، طبقه ۴، واحد ۳۰ واقع است.

انتخابات انجمن دندان پزشکی ایران شعبه فارس جهت تعیین هیات‌مدیره دوره بعد، روز ۵شنبه، ۲۳ دی‌ماه ۹۵ در هتل همای شیراز برگزار خواهد شد.


تگ ها

، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>