استعفای دکتر بیژن اخوان آذری از ریاست انجمن دندان‌پزشکی ایران

akhavan azari copy

دکتر بیژن اخوان آذری از ریاست هیات‌مدیره انجمن (علمی و صنفی) دندان‌پزشکی ایران استعفا داد.

به گزارش دندانه، تاریخ استعفای دکتر اخوان آذری از ریاست و عضویت در هیات‌مدیره انجمن دندان‌پزشکی ایران به حدود دو ماه پیش باز می‌گردد. ایشان دلیل این استعفا را مشغله‌های پرشمار شخصی و خانوادگی اعلام کرده بودند. هرچند این استعفا بارها از سوی هیات‌مدیره انجمن رد شد اما در نهایت با اصرار دکتر اخوان‌آذری مورد پذیرش قرار گرفت.

با کنار رفتن دکتر بیژن اخوان آذری از جمع هیات‌مدیره انجمن صنفی و علمی دندان‌پزشکی ایران، دکتر غلام‌رضا غزنوی به عنوان رییس جدید هیات‌مدیره انجمن انتخاب شدند. دکتر غزنوی در دوره هیات‌مدیره قبلی ریاست انجمن را بر عهده داشت و در حال حاضر علاوه بر انجمن دندان‌پزشکی ایران، در انجمن پروستودنتیست‌های ایران و انجمن ایمپلنتولوژی ایران عضویت دارد.

دکتر پوریا مطهری، نیز به عنوان نایب‌رییس جدید و دکتر محمود میران به عنوان دبیر اجرایی انجمن دندان‌پزشکی ایران قبول مسئولیت کردند.

در جلسه شورای عالی انجمن دندان‌پزشکی ایران که با حضور اکثریت اعضا روز پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ماه ۹۳ برگزار شد از تلاش‌های این استاد پیشکسوت دندان‌پزشکی به عنوان رییس انجمن دندان‌پزشکی ایران تقدیر و تشکر شد.

دکتر اخوان آذری از تابستان ۱۳۹۰ و پس از برگزاری انتخابات هیات‌مدیره انجمن دندان‌پزشکی ایران به ریاست این انجمن درآمد. هرچند به دلیل طولانی شدن روند قانونی تایید انتخابات، هیات‌مدیره منتخب انجمن از ابتدای سال ۹۲ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.


تگ ها

، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>