ارایه خدمات دندان‌پزشکی به زائران اربعین حسینی

mobile clinic 1

مدیر گروه سلامت دهان و دندان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از ارائه خدمات رایگان دندان‌پزشکی به زائران اربعین حسینی در مرز خسروی خبر داد.
محمدرضا فرخی گفت: ما ۳ موبایل کلینیک سیار دندان‌پزشکی در استان داریم که مجهز به تمام امکانات مورد نیاز برای خدمات دندان‌پزشکی است و تمام خدمات دندانپزشکی در آنها ارائه می شود. این موبایل کلینک‌ها از ۱۴ آبان به شهرستان قصرشیرین اعزام می‌شوند که ۲ تای آنها در مرز خسروی مستقر شده و خدمات اورژانس دندانپزشکی را به زائران محترم ارائه خواهند کرد. موبایل کیلینک‌ها تا روز ۲۵ آبان و پایان اربعین در این منطقه مستقر خواهند بود.

وی افزود: در هر موبایل کلینیک ۲ دندان‌پزشک و یک دستیار حضور دارند که یکی از دندان‌پزشک‌ها به صورت پشتیبان فعالیت می‌کند.

فرخی خاطر نشان کرد: علاوه بر این موبایل کلینیک‌ها تعدادی از مراکز درمانی این دانشگاه در مسیر تردد زائران در شهرستان‌های کنگاور، صحنه، بیستون، دینور، سنقر، کرمانشاه، اسلام آباد غرب، کرمانشاه، حمیل، گیلانغرب، دالاهو، قصرشیرین برای خدمات دهی به زائران به صورت شبانه‌روزی در این ایام آماده خواهند بود.


تگ ها

، ، ، ،

یادداشت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>